پرش لینک ها

دیجیتال برندینگ

هویت کسب‌وکار شما

برند هویت و روح کسب‌وکار شما است که باید امکانات نمایش و رشد آن را در فضای اینترنت و با استفاده از ابزارهای دیجیتال فراهم کرد. این کار فقط با کمک ایجاد استراتژی مناسب برای حضور برند در فضای وب ممکن است.

— فرایند
01 01

هدفگیری مخاطبان

دیجیتال برندینگ به شما اجازه تمرکز روی مخاطبان با هدفگیری گروه های مشخصی از مشتریان از طریق پلتفرم های آنلاینی که بیشتر از آن ها استفاده می کنند را میدهد

02 02

با مشتریان ارتباط برقرار کنید

دیجیتال برندینگ در اصل ارتباط میان مشتری و برند را تسهیل می کند. این می تواند به سادگی راحت تر کردن پروسه پیدا کردن اطلاعات شما توسط مشتریان روی وب سایت شما باشد

03 03

سخنتان را سریع تر پخش کنید!

مزایای دیگر پتانسیل موجود برای وایرال شدن یا دسترسی به گروه بسیار بزرگی از مخاطبان در یک بازه زمانی کوتاه بدون هیچ هزینه یا هزینه ای کم.

04 04

این شما را از رقبای خود در صنعت متمایز می‌کند

وقتی صحبت از دیجیتال برندینگ پیش می‌آید، منطقی نیست که آنچه رقبا انجام می‌دهند را کپی کنید. شما باید جنبه‌هایی را پیدا کنید که شما را متفاوت می‌کند و به آنها انگیزه می‌دهد تا برند شما بهترین نسخه ممکن از خود برند باشد.

اگر می‌خواهید نام تجاری شما تأثیر گذار باشد و کمپین‌هایی با تأثیرگذاری بالا ایجاد کند

با مشاورین ما در ارتباط باشید
تنظیمات پوسته

دیجیتال برندینگ ارکستری است که نیاز به رهبری دارد!

دیجیتال برندینگ در واقع راه و روش ایجاد تمایز و رشد برندمان در فضای دیجیتال است که در نهایت به توسعه کسب و کار ما در بسترهای مختلف دیجیتال می انجامد.

اگر مفاهیم هویت، تعامل، تجربه مشتری و اشتراک منابع، جایگاه خود را در ذهن ما بیابند، آنوقت می‌توانیم برنامه‌ای مناسب و شایسته بازار امروز دیجیتال بنویسیم و رفتارهای سازمان و برند خود را متناسب با تغییرات و تحولات دیجیتال همراه سازیم.

برندینگ چیست؟

قبل از اینکه بدانید برند چیست حتما باید این مسئله یادتان باشد که برند چیزی نیست که در اتاق بازاریابی، اتاق روابط عمومی یا اتاق رئیس شرکت نشسته باشد! اصلا برند در حقیقت یک مفهوم انتزاعی است که در ذهن کاربران و مشتریان شما ایجاد شده و می‌توان گفت که وجود خارجی ندارد!

بگذارید در ساده‌‎ترین لغات ممکن به شما توضیح بدهم که برند شما در ذهن مشتریان و کاربران از کجا به وجود می‌آید: فرض کنید که شما به عنوان یک کسب و کار در بازار وجود دارید و برای مشتریان یک سری محصول یا خدمات ارائه می‌دهید. کاربران هم به هر دلیل شما را به رقیب‌هایتان ترجیح داده و با شما تعامل می‌کنند: یعنی چه که با شما تعامل می‌کنند؟ آن‌ها اگر بخواهند از شما خریدی انجام بدهند، با وبسایت شما تعامل خواهند داشت، یا در صورت نیاز ممکن است با بخش پشتیبانی شما صحبت کنند و سپس از محصول یا خدمات شما استفاده خواهند کرد.

بعد از این که همه این کار ها انجام شد، مشتری یک تصویر نهایی از شما خواهد داشت، تصویری که تمامی این تجربه‌ها را یک جا جمع کرده و به عبارت دیگر، مشتری شما را با این تصویر خواهد شناخت. خب دقیقا همین تصویر است که ما به آن “برند” می‌گوییم! تصویر ذهنی که مشتری از شما دارد و این تصویر در خریدهای بعدی یا زمانی که مشتری بخواهد در مورد شما با شخص دیگری صحبت کند، تاثیر بسیار زیادی خواهد داشت!

تک تک تعامل‌هایی که مشتری با شما و بخش‌های مختلف مجموعه شما دارد به منزله یک داستان برای او هستند. اگر مشتری احساس کند که محصولات یا خدمات شما جدید و نوآورانه هستند، این ویژگی‌ها در ذهن کاربر بخشی از برند شما خواهند شد. یا مثلا اگر بسته بندی محصولات‌تان به طرز خاصی زیبا و ظریف باشد، تصویری که از برند شما در ذهن کاربر به وجود خواهد آمد تصویری زیبا و با ظرافت خواهد بود. اما این سکه دو رو دارد! یعنی اگر از طرف دیگر محصولات یا خدمات شما ضعیف باشند دقیقا همین تصویر از برند شما در ذهن کاربر ایجاد خواهد شد!

برند خوب باعث رضایت کارمندان می‌شود!

دیگر نیازی به گفتن نیست و خودتان هم میدانید که تعامل داشتن با یک برند قوی چقدر میتواند رضایت مشتری را افزایش بدهد. جالب است که تصویر برند شما حتی روی کارمندان شما هم تاثیر دارد! زمانی که افراد برای برندی کار میکنند که در زمینه کسب و کار خودش جزو برندهای قوی است، احساس رضایت و افتخار بیشتری به آن‌ها دست می‌دهد. همچنین استفاده از لوگو و برندتان در محیط کاری‌تان می‌تواند تا حد زیادی احساس تعلق در کارمندان شما ایجاد کند؛ یعنی کارمندان خودشان را متعلق به برند شما می‌دانند (و حتی آن را برند خودشان هم می‌دانند!) این هم طبیعتا تاثیر بسزایی در رضایت شغلی آن‌ها و کیفیت کاری آن‌ها خواهد داشت!

این وب سایت از کوکی ها برای بهبود تجربه وب شما استفاده می کند.